O mne

virtuálna-asistentka
virtuálna-asistentka
virtuálna-asistentka

Niečo o mne

Vždy som bola kreatívna a neustále som niečo vymýšľala, podnikala. Počas strednej školy som sa ako 15 ročná začala venovať obchodovaniu, predaju rôznych produktov, marketingu.

Po skončení školy som odišla do Nemecka, Švajčiarska a skončila som na slnečnom ostrove v Španielsku, kde po štúdiu v oblasti cestovného ruchu som začala pracovať ako delegátka a neskôr ako obchodný manager v cestovnej kancelárii, kde som sa popri predaju venovala aj marketingu, grafike a financiám.

Po návrate na Slovensko som absolvovala štátnu skúšku zo španielskeho jazyka v miestnej jazykovej škole.

Popri španielčine ovládam slovom aj písmom nemecký  a anglický jazyk. Oba jazyky som používala na dennej báze v mojich doterajších zamestnaniach. Dohovorím sa ešte niekoľkými jazykmi, ktoré som sa naučila cestovaním po svete.

Kontaktujte ma

Počas mojej kariéry som nadobudla skúseností ako business manager v cestovej kancelárii, neskôr ako Travel administrator a customer support agent vo veľkej nadnárodnej spoločnosti, kde som sa naučila všetko o komunikácii so zákazníkom.  Pred mojim rozhodnutím osamostatniť sa, som pracovala v nemeckej IT a telekomunikačnej spoločnosti na pozícii Change manager, kde som sa naučila práci s dátami, technickej kontrole a zdokonalila som a v IT oblasti. 

Sebarozvoju a vzdelávaniu venujem veľkú časť môjho voľného času. Úspešne som ukončila kurzy UI/UX design, Tvorba webov, a eshopov, grafika, CMS, social networks,  ITIL 4 foundation.

Mojou víziou bolo vždy mať niečo vlastné a  osamostatniť sa. Chcem robiť to, čo ma naozaj baví a napĺňa. Ako virtuálna asistentka sa môžem realizovať vo všetkých oblastiach, ktoré som sa počas svojho života naučila. 

Služby

Som všeobecná virtuálna asistentka so širším zameraním a pestrou ponukou služieb. Medzi moju špecializáciu patrí  správa sociálnych sietí a digitálny marketing, správa a tvorba webových stránok a grafika.

UI/UX Design
Webdesign
Figma, Canva
Social networks

Čo o mne hovoria klienti?

Spokojnosť a dôvera klientov je základ úspechu.

5/5
man in black jacket smiling

Veľmi užitočná spolupráca, pretože mi Gabriela pomáha  s kalendárom, deatlinom a upozorneniami na dôležité termíny.  Nemusím mať obavy z toho, že niečo zabudnem alebo sa stratím v záplave informácií. Môžem len odporučiť.

5/5
woman in white crew neck shirt smiling

Virtuálna asistentka mi pomáha odbremeniť ma od množstva povinností, ktoré by som sama nestíhala. Pre mňa veľmi produktívna spolupráca.

Petra Tothová
Umenie art s.r.o.
5/5
man in gray button up shirt

Komunikácia s asistentkou bola veľmi efektívna. Bola ochotná prijať moje pripomienky a spätnú väzbu a pracovať na tom, aby sa  dosiahli požadované výsledky.

Peter Fiala

Zarezervujte si nezáväzne bezplatnú 30 minútovú konzultáciu zadarmo už dnes!

Návrat hore